0
Nabory
Spieszymy się ogłosić, że Studium Zdrowia Centrum Edukacji Dorosłych rozpoczęło rekrutację na kierunki Technik Masażysta oraz Opiekun Medyczny na nowy, jesienny semestr.
 
Technik Masażysta to zawód dla osób zainteresowanych zdrowiem i relaksacją. Słuchacze zdobędą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu m.in. masażu klasycznego, leczniczego, sportowego, relaksacyjnego. Po ukończeniu nauki, absolwenci będą mogli pracować w gabinetach masażu, spa, basenach, a także w klinikach rehabilitacyjnych.
 
Opiekun Medyczny to osoba, która pomaga pacjentom w codziennych czynnościach oraz zapewnia im wsparcie emocjonalne i fizyczne. W ramach nauki uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, opieki nad pacjentem oraz technik pielęgnacyjnych. Absolwenci kierunku będą mogli podjąć pracę w domach opieki, hospicjach, szpitalach oraz przychodniach.
 
Zachęcamy osoby zainteresowane zdrowiem i pracą w obszarze medycznym do złożenia swojego podania o przyjęcie do szkoły. Nauka prowadzona jest przez doświadczonych wykładowców, a zajęcia praktyczne odbywają się w dobrze wyposażonych salach dydaktycznych.
 
Aby złożyć podanie, wystarczy skontaktować się z naszym biurem rekrutacji lub odwiedzić naszą stronę internetową. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności i rozwoju osobistego!